Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Перспективний боксер з Миргорода візьме участь в унікальному турнірі

8 серпня у київському Caribbean Club відбудеться вечір боксу від промоутерської компанії Top Boxing Generation. Цього разу виборювати звання найкращого в Україні будуть представники середньої ваги.

У рамках  турнірної серії «Чемпіон лише один» заплановано 7 поєдинків – чвертьфінали, півфінали та фінал. Переможець стає Чемпіоном України в середній вазі серед професіоналів.

Серед учасників є і боксер з Миргорода Максим Дроботенко. Непереможний Дроботенко на професійному ринзі завоював одну перемогу та один бій звів в нічию.

Повний список учасників:

Богдан Соболь 6-0-0, 4 КО (м.Київ);
Максим Дроботенко 1-0-1 (м.Миргород);
Бовар Ханаков проф.дебют (м.Маріуполь);
Всеволод Сліпченко 1-0-0 (м. Кременчуг);
Максим Онищенко 5-12-0, 4 КО (м. Харків);
Олександр Рубчєв 5-6-1, 2 КО (м.Синельникове);
 Арсеній Цатурян 0-1-1 (м. Краматорськ);
Дмитро Богданов 4-2-0, 3 КО (м. Харків).

Стратегічним завданням для Top Boxing Generation, на думку  генерального директора компанії Влада Єлісєєва є виховання нового покоління топ-боксерів.

«Ми повинні виправдовувати назву нашої компанії, – стверджує Влад. – Розраховуємо прийти до цього завдяки грамотній селекційній роботі. І майбутній турнір стане одним з кроків на цьому шляху» 

Неповторного колориту, драйву та пристрасті боксерському вечору додасть і генеральний партнер турніру – міжнародна беттінгова компанія Favbet.

Запали серпневий вечір разом із Top Boxing Generation та Favbet!

Страхує учасників компанія «Вусо» – новий рівень страхування.

Система Orphus