Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Перевірки тривають: у двох районах Полтавщини зафіксували 10 порушень карантинних вимог

У Машівському та Хорольському районах перевірили дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів із запобігання поширення COVID – 19. 

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Фахівці Машівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області провели перевірки у 15 продуктових магазинах, 6 закладах торгівлі непродовольчими товарами, 3 закладах дошкільної освіти, аптеці та відділенні «Нової пошти».

Під час перевірок зафіксували 9 порушень. Найпоширеніші з них: відсутність запасів засобів індивідуального захисту, засоби дезінфекції невідомого походження, збір використаних засобів індивідуального захисту не проводиться.

У Хорольському районі провели перевірки дотримання вимог постанов Головного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 17 об’єктах, а саме: торгівля продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчий ринок, заклади громадського харчування, АЗС. Порушення були виявлені на 1 об’єкті.

Зокрема, були випадки порушення маскового режиму покупцями на агропродовольчому ринку, у 3 закладах відсутні урни для зберігання використаних засобів індивідуального захисту працівників, у 2 закладах відсутні таблички про заборону відвідування закладу без захисних масок.

Фото: ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області

Система Orphus