Ви тут:
Суспільство Україна 

Пасажири без захисних масок майже на годину затримали поїзд

8 липня приміський поїзд №6015 Козача Лопань — Харків прибув на кінцеву станцію із затримкою в 49 хвилин. Причиною цього стало порушення пасажирами карантинних вимог, а саме – перебування у вагоні електропоїзда без захисних масок.

Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці“.

Пасажирів-порушників маскового режиму під час посадки в поїзд на станції Дергачі виявили провідники та стрільці воєнізованої охорони регіональної філії “Південна залізниця” — вони саме здійснювали черговий рейд щодо дотримання громадянами карантинних вимог. На зауваження та роз’яснення залізничників пасажири не реагували, як і на нагадування по гучномовцю про необхідність користуватися захисними масками. Залізничники були змушені викликати наряд Національної поліції.

Читайте також: Ще 8 областей не готові до послаблення карантину, – МОЗ

Правоохоронці, які прибули на виклик, провели роз’яснювальну роботу серед порушників маскового режиму. Щоправда, через це зазнали незручностей інші пасажири – поїзд було затримано по станції Дергачі на 51 хвилину, на кінцеву станцію Харків-Пасажирський прибув із затримкою в 49 хвилин.

“Наразі Харківщина входить до переліку областей, які не відповідають всім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів щодо коронавірусу”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Укрзалізниця

Система Orphus