Ви тут:
Суспільство Україна 

ООС: ДСНС відновила 44 будинки та знешкодила майже 800 вибухонебезпечних предметів

Протягом минулого тижня підрозділи ДСНС зі складу Об’єднаних сил активно залучалися як до ліквідації пожеж на Донбасі, так і піротехнічних робіт, ремонту пошкоджених будинків та допомагали людям, які перетинають контрольні пункти в’їзду/виїзду.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Так, піротехнічні підрозділи ДСНС виконували роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури, супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро та водопостачання

Також, піротехніками ДСНС було обстежено 42 гектари території Донецької та Луганської областей, в результаті чого вони вилучили та знешкодили 792 вибухонебезпечних предметів.

Минулого тижня співробітники ДСНС проводили і роботи з відновлення пошкоджених ворожими обстрілами житлових будинків та об’єктів інфраструктури на території Донецької області. Упродовж тижня рятувальники відновили 44 будинків. Усього з початку робіт відновлено 1326 таких будинки, а з початку проведення ООС – 783.

“Допомагали рятувальники і в пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду/виїзду. Тут вони допомогли 92 особам. Завдання поставлені підрозділам ДСНС в районі проведення операції Об’єднаних сил виконані”, – йдеться у повідомленні.

Фото: пресцентр ООС

поширити новину: