Ви тут:
Спорт Суспільство 

Олімпіада може вперше в історії пройти без глядачів

До літніх Олімпійських Ігор-2020 року, які перенесли на 2021-й через пандемію коронавірусу, залишається рік.

Як повідомляє сайт Сегодня, оргкомітет Олімпіади в Токіо допускає варіант зі скасуванням змагань. Про це в інтерв’ю заявив глава оргкомітету Ігор в Японії Йосиро Морі.

“Важливим фактором для проведення змагань є те, наскільки прийде в норму ситуація з коронавірусом. Зокрема, чи буде знайдена вакцина або ліки. Чи можемо ми прийняти Ігри в такій ситуації? Якщо все буде так само, як зараз, то ні. Але я не можу собі уявити, щоб така ситуація тривала ще рік. Проведення Ігор без глядачів? Якщо іншого виходу не буде, нам потрібно буде обговорити це. В такому випадок може постати питання і про скасування Ігор. Якщо проводити Олімпіаду з обмеженням числа глядачів, то ці заходи повинні бути обгрунтованими. Наприклад, можна допустити тільки жителів Японії”, – заявив Морі.

Літні Олімпійські ігри 2020 (англ. 2020 Summer Olympics, фр. Jeux Olympiques d’été de 2020, офіційна назва Ігри XXXII Олімпіади) — тридцять другі літні Олімпійські ігри, які пройдуть у Токіо (Японія). Місце проведення Ігор було визначено на 125-й сесії МОКу у Буенос-Айресі 7 вересня 2013 р.

У лютому, під час спалаху коронавірусу ВООЗ заявляла, що немає причин для перенесення термінів олімпаіди. Натомість, на початку березня організаційний комітет уже розглядав можливість проведення олімпіади без глядачів, натомість залишивши лише телевізійну трансляцію змагань.

Читайте також: Олімпіада-2020: Україна отримала першу ліцензію у боксі

24 березня 2020 року Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК), після наради Прем’єра Японії Сіндзо Абе та голови МОК Томаса Баха, ухвалив рішення про перенесення Олімпійських ігор-2020 на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

поширити новину: