Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупаційна влада Криму назвала причину смерті трирічного Муси Сулейманова — сина кримського політв’язня

Судові медики встановили, що трирічний Муса Сулейманов — син кримського політв’язня Руслана Сулейманова — помер через затоплення. Слідів насильницької смерті на його тілі не знайдено.

Про це повідомляє так зване «головне слідче управління слідчого комітету Росії у справах Криму й Севастополя», інформує Hromadske.ua.

Час смерті Муси визначили часом його зникнення — вечір 24 липня. Наразі «слідчий комітет» здійснює розслідування трагедії, аби встановити обставини, що до неї призвели, йдеться в повідомленні.

26 липня в анексованому Криму після трьох днів пошуків знайшли мертвим трирічного Мусу Сулейманова. Батько Муси Руслан Сулейманов є фігурантом другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір».

Раніше так зване «управління слідчого комітету Росії у справах Криму й Севастополя» порушило кримінальну справу за фактом зникнення Муси. «Прокуратура» Криму порушила ще одну справу — щодо можливого вбивства хлопчика. І додала, що «діям батьків» буде «надано оцінку».

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав повідомлення «кримської прокуратури» цинічним, зауваживши, що саме через її дії батько Муси — Руслан Сулейманов — перебуває в Сімферопольському слідчому ізоляторі.

«Президент України Володимир Зеленський у телефонній розмові з Путіним 26 липня порушив питання звільнення Руслана Сулейманова у зв’язку з трагічною загибеллю його трирічного сина», – йдеться у повідомленні.

Фото: Главред

Система Orphus