Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Оксана Деркач балотуватиметься на посаду міського голови Полтави від ОПЗЖ

Народний депутат від ОПЗЖ Ілля Ківа на пресконференції представив кандидата на посаду міського голови Полтави від “Опозиційною платформою — За життя” Оксану Деркач.

Про це йдеться на сторінці Іллі Ківи у Facebook.

“Я, як народний депутат України, хочу представити людину, яка поведе партійну міську структуру до перемоги у Полтаві. А також хочу вам представити кандидата на посаду міського голови Полтави від ОПЗЖ – Оксану Деркач. Це людина з багаторічним досвідом роботи, це людина кришталево чистої совісті, це та людина, якій партія довірила, це та людина під керівництвом якої, наша квітуча, колись, Полтава отримає шанс відродження, як культурної столиці, як місто, яке ми звикли любити”, – сказав Ілля Ківа.

Оксана Деркач у свою чергу зазначила:

“Це відповідальний день для мене. Керуюсь своєю особистою мотивацією розвивати Полтаву. Очолити рух від партії ОПЗЖ у Полтаві, і мати шанс реалізувати себе, а також об’єднати полтавців, консолідувати у перспективі депутатський корпус на розвиток Полтави, на реалізацію господарських проектів — це і є моя мотивація. Я розумію, що це відповідальна і висока пропозиція”.

Система Orphus