Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Суспільство 

Офлайн: У Києві відбудеться фестиваль короткометражок KISFF 2020

Із 5 по 9 серпня в кінотеатрі «Київська Русь» відбудеться дев’ятий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF) 2020.

Про це повідомляє видання “Хмарочос”.

Зазначається, що KISFF стане першим кінофестивалем в Україні, проведеним після зняття заборони на роботу кінотеатрів, а також першим фестивалем із гібридним форматом.

Цьогорічний слоган KISFF — LESS IS MORE, а фокус фільмів зосереджений на темі екологічних загроз, глобального споживання, перевиробництва та джентрифікації.

На глядачів чекають короткометражки традиційних програм: «Анімаційне божевілля», «Out&Proud» та «Midnight sexy shorts». А також блоки «Less is more: Жодних зв’язків», від швейцарської кураторки, Дельфін Жаннаре, «CINEMA LOVE», що виражають тугу за кінотеатрами на карантині, «together:apart» про досвід самоізоляції та ретроспектива канадського аніматора Теодора Ушева.

Онлайн KISFF покаже ще чотири програми: «Квір-анімацію» та FEM RIOT, присвячену проблемам екології «Less is more: Здичавіле майбутнє» й «Less is more: Те, що має значення» — програму, що торкається теми емоційної близькості та людяності. Онлайн покази будуть доступні безкоштовно по всій Україні, але за реєстрацією.

При цьому, організатори наголошують, що фестиваль проводять «фанатично дотримуючись усіх рекомендації МОЗ». Зазначається, що наповненість великої зали «Київської Русі», місткістю до 1200 глядачів, буде складати максимум 25%, а велика перерва між сеансами дозволить уникнути скупчення людей у холі.

Розташування місць у залі дозволить глядачам не сидіти на одних і тих самих місцях. У залі також обіцяють регулярно проводити санітарну обробку та дезінфікувати всі контактні поверхні.

Система Orphus