Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Обмежуючи час роботи закладів громадського харчування, ми не дозволяємо таким чином працювати нічним клубам, – Ляшко

В Києві посилили карантин, заборонивши закладам громадського харчування та розважальним закладам працювати після 22:00.

Заступник міністра охорони здоров’я та головний санітарний лікар Віктор Ляшко зазначив, що така заборона не дозволятиме нічним клубам працювати вночі під маркою закладу громадського харчування, передає 24 канал.

За його словами, це буде дієвим способом, щоб уникнути великого і неконтрольованого скупчення людей.

Читайте також: Українці не дотримуються карантинних обмежень, поки хтось із рідних не опиниться в реанімації, – Ляшко

За його словами, саме в нічних клубах неможливо контролювати соціальну дистанцію та інші обмеження для закладів громадського харчування.

“Тому, обмежуючи час діяльності закладів громадського харчування, ми не дозволяємо таким чином працювати нічним клубам, які могли відкриватися і працювати під маркою закладу громадського харчування. І це буде дієвим заходом, який буде впливати на усунення скупчення людей на обмеженому просторі і без дотримання соціальної дистанції”, – пояснив головний лікар.

Ляшко додав, що питання дотримання соціальної дистанції також є щодо громадського транспорту. За його словами, це можна вирішити, збільшивши кількість рухомого складу на маршрутах і розвівши час початку робочого дня, збільшивши таким чином тривалість години пік.

Нагадаємо, Київська міська влада посилила карантинні обмеження через ситуацію з коронавірусом. Обмеження стосуються роботи ресторанів, кінотеатрів і проведення масових заходів.

поширити новину: