Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Netflix продовжив на шостий сезон серіал “Корона”

Сьогодні, 9 липня, стрімінговий сервіс Netflix продовжив серіал Корона до шостого сезону. Саме він стане фінальним, а зовсім не п’ятий сезон, як планувалося раніше.

Про це повідомляє канал “Прямий” з посиланням на Deadline.

“Незабаром після того, як ми почали обговорювати сюжетні лінії для п’ятого сезону, стало зрозуміло, що для того, щоб віддати належне багатству і складності історії, ми повинні повернутися до первинного плану і зняти шість сезонів. Проте повинен внести ясність – шостий сезон не наблизить нас до сьогоднішнього дня, але дозволить охопити цей період більш детально”, – пояснив Пітер Морган рішення продовжити сезон.

Шостий сезон охопить період початку 2000-х років. А ось шанувальники Меган Маркл будуть розчаровані – періоду її появи в житті королівської родини в серіалі не буде.

“Нагадаємо, пів року тому Netflix оголосив, що п’ятий сезон серіалу буде останній. Отже, королеву Єлизавету в шостому, як і в п’ятому сезоні, виконає Імельда Стонтон, а принцесу Маргарет – Леслі Менвілл. Прем’єра четвертого сезону з Олівією Колман в ролі королеви Єлизавети запланована на кінець 2020 року”, – йдеться у повідомленні.

Фото: “Прямий”

Система Orphus