Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Netflix екранізує твір “Телефон містера Херрігана” з нової збірки Стівена Кінга

Джон Лі Хенкок (“Невидима сторона”) займеться екранізацією оповідання “Телефон містера Херрігана” з нової збірки Стівена Кінга If It Bleeds.

Фільм вийде на сервісі Netflix, повідомляє 112.ua з посиланням на THR.

За сюжетом, дев’ятирічний хлопчик Крейг починає працювати на престарілого мільярдера Херрігана і дарує йому iPhone. Після смерті бізнесмена Крейг кладе телефон йому в могилу. Однієї ночі він вирішує записати голосове повідомлення — і Херріган відповідає йому з того світу.

Проект будуть курирувати продюсери Джейсон Блум з компанії Blumhouse і Райан Мерфі (“Американська історія жахів”). “Телефон містера Херрігана” стане четвертою адаптацією творів Стівена Кінга для Netflix (“Гра Джеральда”, “У високій траві”, “1922”).

Додамо, що всього до збірки увійшли чотири повісті. Інші три будуть також екранізовані, пише Deadline.

Права на повість “Щур” (Rat) зі збірника дісталися Бену Стіллеру — він збирається стати продюсером і режисером екранізації, а також виконати в ній головну роль. Повість розповідає про письменника, який вирішує написати перший у житті роман, ізолювавшись в хатинці в лісі під час жахливого шторму. Робота над геніально задуманим вестерном стопориться, поки герой при дивних обставинах не знайомиться з щуром, що розмовляє. Вона пропонує закінчити за нього роман — але заради цього повинен померти дехто з знайомих письменника.

Компанія Даррена Аронофскі Protozoa придбала права на повість “Життя Чака” (The Life Of Chuck). Це набір з трьох оповідань, що ілюструють різні етапи життя головного героя. Головний герой — Чарльз Кранц, який у 39 років помирає від пухлини головного мозку. У повісті переказується його життя — у формі марення і надприродних уривків.

Заголовна повість If It Bleeds (прим. “Хай ллється кров”. Її назва — це стара приказка газетярів, означає щось в дусі “Головне в заголовку, — як можна більше крові”) розповідає про подальші пригоди однієї з героїнь трилогії “Містер Мерседес” та книги “Чужинець”, приватно го детектива Холлі Гібні. Вона веде полювання на стародавнього енергетичного вампіра-репортера, що живиться чужим болем під час трагедій — і одного разу вирішив самостійно створити собі інфопривід.

“Прямо про права на екранізацію це повісті не йдеться, але Deadline натякає, що повість повинна лягти в основу наступного сезону “Чужинця”, де роль Холлі виконує Синтія Еріво”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Stephenking.com

поширити новину: