Ви тут:
Суспільство Україна 

“Неякісні діти-2”: нардеп Третьякова заявила, що родичі зниклих на Донбасі збагачуються на пільгах

Народний депутат від фракції “Слуга народу” та глава комітету Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що родичі зниклих безвісти на Донбасі українців користуються своїм становищем заради грошей, повідомляє Прямий.

Відповідне відео опубліковане на Facebook-сторінці міжнародного громадського об’єднання учасників бойових дій “Незламні”.

 

Як приклад подібних зловживань вона привела родичів безвісти зниклих українців на Донбасі.

“Якщо ці пільги залишити, то ними будуть зловживати. …У нас є зниклі безвісти та ми точно знаємо, що хлопець або дівчина загинули, що їх розстріляли, але просто ми ще не добралися до місць поховання. Відповідно і батьки, і родичі знають, що вони загинули, але вони не хочуть констатувати смерть своїх родичів навіть якщо минув час і є судові рішення щодо загибелі людини. Родичі не хочуть, тому що вони за це отримують гроші й великі – до 20 – 30 тисяч гривень на місяць. Цей економічний сенс морально розбещує людину”, – заявила нардеп.

Нагадаємо, раніше Третьякова заявила, що малозабезпечені родини, які “народжують дітей задля отримання державної допомоги”, народжують дітей “дуже низької якості, які теж “сідають” на публічні кошти”.

Система Orphus