Ви тут:
Суспільство Україна 

НБУ оновив вимоги до реєстрації платіжних систем

Про це повідомила пресслужба НБУ.

“Національний банк України оновив вимоги до реєстрації платіжних систем, учасників платіжних систем та операторів послуг платіжної інфраструктури”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, НБУ спростив вимоги до правил платіжних систем для платіжних організацій-резидентів. Відтепер не потрібно буде відображати у правилах платіжних систем положення, пов’язані з фінансовим моніторингом та деякими питанням оверсайта платіжних систем.

Також передбачено подання інформаційних довідок у вигляді опитувальника для реєстрації учасників платіжних систем та операторів послуг платіжної інфраструктури. Крім того, деталізовано вимоги регулятора щодо реєстрації непрямого учасника платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент.

Нові правила також уточнюють вимоги до документів, які подаються до НБУ для реєстрації міжнародної платіжної системи платіжною організацією-нерезидентом.

Також зазначається, що документи до НБУ відтепер можна буде подавати й у електронній формі з кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи.

поширити новину: