Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

На Тернопільщині чоловік втретє захворів на COVID-19

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук, передає пресслужба ОДА.

“В області зареєстровано декілька повторних випадків захворювання на COVID-19. Є хворий, який захворів уже втретє. Ми повинні розуміти, що, навіть, перехворівши коронавірусною інфекцією, це не убезпечує нас від повторного захворювання”, – сказав Богайчук.

Чиновник розповів, що завантаженість ліжок хворими на COVID-19 у медзакладах першої хвилі в області становить 26,7%.

Читайте також: Як “вийти на люди” та вберегти себе: поради МОЗ

“Станом на сьогодні спостерігаємо погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 у Тернопільській області. Продовжують хворіти 1075 осіб, з них 144 перебувають на стаціонарному лікуванні, з яких 15 – на кисневій масці, 17 – на кисневому концентраторі. Близько 30 хворих у важкому стані. Це пов’язано з тим, що люди не до кінця розуміють складність ситуації із захворюваністю, яка і виникає через недотримання саме карантинних заходів”, – сказав Богайчук.

Начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА зазначив, що спостерігається агресивність вірусу у певних регіонах: так, у Монастириському районі майже усі хворі перебувають у тяжкому стані.

Показник смертності від COVID-19 у Тернопільський області становить 1,4%.

Система Orphus