Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

На станції екстреної меддопомоги у Бердянську виявили спалах коронавірусу

Про інфікування медичних працівників підстанції коронавірусом стало відомим після планових обстежень, повідомляє Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Виявилось, що спершу заразився працівник, який надавав допомогу хворому. Лише згодом з’ясувалось, що пацієнт був інфікованих коронавірусом.

“Різке зростання хворих на коронавірусну хворобу внесло корективи у повсякденну роботу екстреної медичної допомоги. На сьогодні вісім працівників Бердянської підстанції ШМД мають коронавірусну хворобу, яка підтверджена методом ПЛР. Бригада надавала допомогу хворому, у подальшому з’ясувалось, що той мав коронавірус.Спочатку заразився один працівник, а від нього – всі інші”, – йдеться в повідомленні.

У Центрі наголосили на тому, що всі медичні працівники були забезпеченими засобами індивідуального захисту ще з квітня та начебто “жодних обмежень” вони не мали.

За їхніми словами, кожна бригада медичної допомоги має все необхідне. Натомість рішення про застосування засобів індивідуального захисту приймає керівник бригади в залежності від ситуації.

На 19 липня захворювання підтвердили у 10 працівників станції “швидкої”:

  • 5 медиків мають незначні клінічні прояви – нежить і підвищену температуру тіла до 38.
  • Інші 5 працівників клінічних проявів не мають.
поширити новину: