Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На реалізацію бізнеспроєктів з обласного бюджету Полтавської області спрямували понад 2 млн грн

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки запроваджена фінансово-кредитна підтримка, зокрема відшкодовується частина тіла кредита в залежності від кількості створених робочих місць: 1 місце -10%, 2 місця – 15%, 3 місця – 20%.

Про впровадження в області фінансової підтримки підприємництва (відповідно до регіональної програми розвитку МСП та державної програми «Доступні кредити 5,7,9%») говорили на нараді у Полтавській ОДА.

За час дії Програми з обласного бюджету надано фінансову підтримку на реалізацію бізнеспроєктів на загальну суму 2,2 млн грн, що дало можливість створити 131 нове робоче місце. У 2020 році на цей напрямок передбачено 1 млн грн.

За сприяння Офісу розвитку малого і середнього підприємництва ми сьогодні проводимо вебінар присвячений державній кредитній програмі «Доступні кредити 5-7-9%», яка стартувала з лютого поточного року за ініціативи Президента України з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування. На початку березня ми презентували державну програму і вже маємо позитивні результати.

На сьогодні (станом на 24.07.2020) в області профінансовано 57 бізнеспроєктів на загальну суму 31,9 млн грн, в тому числі 13,5 млн грн спрямовано на фінансування сільгосптоваровиробників. Це майже 43% від загальної кількості виданих кредитів. Також кредитною програмою скористались представники оптової і роздрібної торгівлі та будівництва.

До участі у вебінарі ми запросили підприємців з різних галузей економіки, зокрема сільгоспвиробників, представників харчової та легкої промисловості, торгівлі, громадського харчування, соціального підприємництва та послуг у сфері транспорту тощо. Загалом у вебінарі взяли участь близько 60 осіб.

Система Orphus