Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відкрили 10-у поліцейську станцію

Відсьогодні поліцейська станція працюватиме у селищі Градизьк. Будова розташована на 220 кілометрі дороги державного значення (Н08) “Київ – Дніпропетровськ – Запоріжжя”, на перехресті вулиць Київської та Глобинської.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Першу у 2020-у році станцію урочисто відкрили начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський, депутатка Полтавської обласної ради Інна Авраменко, голова Градизької селищної ради Мирослав Носа та голова Бугаївської сільської ради Катерина Компанієць.

На Полтавщині з 2018 року працюють 9 поліцейських станцій, 6 з яких “запустили” у 2019-му.

Читайте також: у Полтаві затримали жінку, яка 18 разів “мінувала” будівлю у Києві

Градизький поліцейський “пункт” став 10-м у списку безпекового проєкту.

“Місце розташування поліцейської станції обрали обґрунтовано. Насамперед через те, що у цій ділянці селищний автошлях перетинається з дорогою державного значення. І, відповідно, тут проходить щільний «потік» транспорту, зокрема великовагового, що створює додаткове навантаження на вулично-шляхову мережу. Друга вагома причина – висока аварійність. Третя – значна кількість повідомлень про злочини та події, що надходить до поліції від жителів Градизька та прилеглих сіл”, – наголосив очільник поліції області Іван Вигівський.

На поліцейській станції щодобово працюватимуть двоє дільничних офіцерів та наряд групи реагування патрульної поліції. “Периметр” їх повноважень охоплює одну селищну та сім сільських рад Глобинського району. Територія обслуговування включає 25 населених пунктів, в яких проживають понад 25 тисяч людей.

“Присутність дільничного офіцера поліції значно зменшує час реагування на звернення і повідомлення громадян. Поліцейський отримує можливість детально вивчати проблеми на місці, що зумовлює прийняття об’єктивного рішення. Офіцер поліції звітує перед громадою, що дозволяє людям об’єктивно оцінити його ефективність. Поліцейський є частиною громади і бере безпосередню участь у плануванні та реалізації заходів, що потрібні для створення безпечного простору”, – зазначив заступник начальника поліції Полтавщини Олексій Манжиєвський.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus