Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині вдосконалюють Стратегію розвитку області з питань освіти

У Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА відбулося друге засідання цільової підгрупи з розробки пропозицій до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки за напрямом «Освіта».

На порядку денному були питання про створення сучасного освітнього простору шляхом реформування закладів загальної середньої освіти області та розвиток дистанційної освіти в області, повідомили у Полтавській ОДА.

Читайте також: У Полтавській ОДА розробляють напрямки Стратегії розвитку області

Під час обговорень порядку денного йшлося про розвиток сучасного освітнього простору шляхом збільшення кількості опорних шкіл до 86 і більше (у разі потреби), зменшивши при цьому кількість малокомплектних шкіл або припинивши їх функціонування (крім початкових шкіл), запровадження якісного дистанційного навчання.

Говорили про здобуття профільної середньої освіти через мережу комунальних профільних ліцеїв та закладів спеціалізованої освіти загальною кількістю 39 ліцеїв, про забезпечення сучасною комп’ютерною технікою на достатньому рівні закладів загальної середньої освіти області, про забезпечення високошвидкісним Інтернетом закладів загальної середньої освіти області.

Читайте також: У Полтавській ОДА говорили про необхідність внесення змін до Стратегії розвитку області

Також йшлося про запровадження системи управління навчальним процесом (LMS) у кожному закладі загальної середньої освіти, здійснення навчання педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти психолого-педагогічним аспектам здійснення освітнього процесу в дистанційному режимі та удосконалення рівня цифрової грамотності у рамках реалізації рішення пленарного засідання 33-ї сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради про внесення змін та доповнень до програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки від 03 червня 2020 року № 1349.

Наостанок, обговорили створення обласного репозитарію навчальних та методичних матеріалів дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти та постійного оновлення даних репозитарію.

Нагадаємо, 22 червня у Полтавській ОДА відбулось засідання цільової підгрупи щодо розробки пропозицій з питань освіти до Стратегії регіонального розвитку області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

Фото: Полтавська ОДА

 

поширити новину: