Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині послуги служби зайнятості отримали 2,5 тисячі безробітних осіб з інвалідністю

Протягом січня-червня 2020 року послуги служби зайнятості Полтавської області отримували 2,5 тисячі безробітних осіб з інвалідністю. Кількість громадян такої категорії, які були працевлаштовані за сприянням служби зайнятості – 421 особа. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучалися 120 людей з особливими потребами.

Про це повідомили в Полтавському обласному центрі зайнятості.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням служби зайнятості у січні-червні 2020 року пройшли 120 таких безробітних.

Важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю є профорієнтація. Спеціалісти з профорієнтації консультують людей з питань вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги за півроку отримали 1,8 тисячі безробітних осіб з інвалідністю.

Станом на 1 липня 2020 року на обліку в службі зайнятості Полтавської області перебували 1,4 тисячі безробітних осіб з інвалідністю .

Роботодавці пропонували для них близько 300 вакансій.

Система Orphus