Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині послугами служби зайнятості за півроку скористалися 75 тисяч людей

Протягом січня-червня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 75 тисяч громадян, які шукали роботу. З них 46,5 тисячі людей мали статус зареєстрованого безробітного. Від 6,6 тисячі роботодавців надійшло 32,7 тисячі пропозицій роботи.

Роботу отримали більше 24 тисяч мешканців Полтавщини, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

За сприяння обласної служби зайнятості за півроку знайшли роботу 24,3 тисячі осіб. У тому числі 11,2 тисячі людей, (або 46,2%), працевлаштовані оперативно, до набуття статусу безробітного.

7 клієнтів служби зайнятості отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.
На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 246 безробітних, з яких 44 недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 202 працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

На громадських роботах працювали більше 3 тисяч охочих

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечена тимчасова зайнятість 3,1 тисячі громадян. Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища, інформування про субсидії, благоустрій, робота із соціально вразливими верствами населення.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 4 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 2,8 тисячі безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для кращої конкурентоспроможності на ринку праці 77 осіб отримали ваучери на підвищення кваліфікації за спеціальностями «медсестринство» та «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

На обліку – понад 26 тисяч безробітних

Станом на 1 липня 2020 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебувало 26 тисяч безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 22,3 тисячі осіб.
За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних, переважають працівники сфери торгівлі та послуг (18,4%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (18%), представники найпростіших професій (14,5%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (11,2%).

Роботодавці пропонують 2,4 тисячі вакансій

Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 липня 2020 року, становила 2,4 тисячі одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості є інформація про 979 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.
Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (19,8%), працівників сфери торгівлі та послуг (18%), робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (15,7%).

 

Система Orphus