Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині половину житлових будинків підготували до опалювального сезону

У Полтавській області комплексно підготовлено до функціонування в осінньо-зимовий період 3388 житлових будинків. Це – 50,3%.

Про це повідомили на селекторній нараді з питання забезпечення сталого проходження підприємствами паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктами соціальної сфери та інфраструктури осінньо-зимового періоду 2020/21 року під головуванням т.в.о. Міністра енергетики України Ольги Буславець. 

Від Полтавщини взяли участь перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін та заступники Катерина Рижеченко й Євген Греков, повідомили у Полтавській ОДА.

Дмитро Лунін розповів, що підготовка до зими триває згідно з затвердженим планом у штатному режимі. Питань щодо підготовки об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період  немає.

Уже провели заміну або ремонт 36,1 км водопровідних мереж та 3,9 км каналізаційних мереж (51,4%), підготовку 57 водопровідних насосних станцій та 72 каналізаційних насосних станцій, 1 водопровідної очисної споруди (50,0%), 23 каналізаційних очисних споруд, 1 водозабору з поверхневих джерел, 805 свердловини.

Серед проблемних питань – заборгованість теплопостачальним підприємств через різницю в тарифах за минулі роки.

Під час селектору Ольга Буславець поінформувала, що нині держава має стабільно високі запаси палива. Вугілля –2,5 млн тонн. Це вдвічі більше ніж у минулому році. Відновлено роботу вугільновидобувних підприємств.  У газосховищах акумульовано 20 млрд куб. газу.

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Хоцянівська Наталія зауважила, що  нині теплові мережі по Україні підготовлені на 47%.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus