Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині перебуває Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

28 липня у Полтавській області вперше з робочим візитом перебуває Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Згідно з планом, він відвідає Кременчук та Кобеляцький район.

Разом з Прем’єр-міністром Полтавщину відвідують Віце-Прем’єр-Міністр Олег Уруський, Міністр розвитку економіки та торгівлі Ігор Петрашко, Міністр інфраструктури Владислав Криклій. 

У Кременчуці Денис Шмигаль оглянув виробництво та потужності ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” та поспілкувався з керівництвом щодо виконання замовлень “Укрзалізниці”.

“Цього року буде 90 вагонів. 20 уже виготовлені. З них за 18 сьогодні проходить проплата і вони відвантажені. Також щодо ще двох, то з “Укрзалізницею” буде проведена нарада щодо якості цих вагонів і оплати за них відповідно до мирової угоди. А 70 – це додаткові. Щодо дизель-потягів, то скажу точно: “Укрзалізниця” їх купляти буде, бо має таку потребу. Тому сьогодні, говорячи про фінансовий план, перспективу п’яти років, то, звичайно, будемо на базі профільного Міністерства інфраструктури вести розмову щодо графіку придбання цих дизель-потягів”, – сказав Прем’єр-Міністр.

Також запланований огляд стану будівництва дороги Дніпро-Решетилівка (село Бутенки). 

У Кобеляцькому районі Прем’єр-міністр відвідає приватне сільськогосподарське підприємство агрофірму “Урожай”.

Система Orphus