Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині обрали кращих начальників караулів

Сьогодні на базі 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий начальник караулу».

16 начальників караулів, які напередодні перемогли у відбіркових змаганнях, що проводилися в підрозділах демонстрували фізичну міць, фаховість та витривалість. Про це повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області.

Під час змагань, начальники караулів показали вміння на практиці застосовувати теоретичні знання, фізичну підготовку, чіткість та витримку. Учасники конкурсу на швидкість одягали бойовий одяг та спорядження, виконували вправи з рятувальною мотузкою та пожежною драбиною.

Під час виконання нормативів, рятувальники підіймалися за допомогою штурмової драбини на 4-й поверх навчальної башти та по установленій висувній драбині у вікно 3-го поверху башти. Вправи з рятувальною мотузкою складалися з в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого та закріплення мотузки за конструкцію.

За підсумками змагань у номінації «Кращий молодий начальник караулу» перше місце виборов Вадим Пона з 8-го Державного пожежно-рятувального посту (Семенівка), у номінації «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів» – Віталій Бреус з 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини (Кременчук) та у номінації «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони населених пунктів» перемогу здобув Олександр Гливук з 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини (Полтава).

Ці рятувальники представлятимуть Полтавщину на всеукраїнському етапі змагання.

Фото: ДСНС

 

Система Orphus