Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині готуватимуть кадри будівельно-дорожньої справи

На базі Гадяцького вищого професійного аграрного училища планують відкрити нові спецальності, а практику учні проходитимуть на передових дорожньо-будівельних організаціях.

Спеціалістів дорожньої справи в області побільшає. Про це розповів на відкритті об’їздної дороги навколо обласного центру голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, повідомили у Полтавській ОДА.

«Будемо реалізовувати експериментальний план в училищі Гадяча, яке випускатиме спеціалістів, потрібних для нових проєктів, – зазначив Олег Синєгубов. – Реалізація програми Президента України «Велике будівництво» в області виявила дефіцит будівельників, машиністів і працівників з проведення грейдування. Тому зі світовими лідерами техніки будемо утворювати бази для практики для наших випускників».

У Полтавській облдержадміністрації відбулась нарада щодо співпраці дорожньо-будівельних організацій із державним навчальним закладом «Гадяцьке вище професійне аграрне училище». Він здійснює підготовку студентів за професіями: електрогазозварник, газорізальник, водій автотранспортних засобів (категорія «С»), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва, монтажник з монтажу сталевих і залізобетонних конструкцій, електрогазозварник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, машиніст крана автомобільного.

Керівники дорожньо-будівельних організацій “Онур”, ТОВ “Шляхове будівництво “Альтком” з директором  Державного навчального закладу Олександром Мигалем розглянули можливість проходження виробничої практики студентам на їх підприємствах та можливості навчання на сучасних тренажерах.

За результатами зустрічі вирішили підготувати колективний лист до дилерів відомих компаній, які займаються дорожньо-будівельною технікою.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: