Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині готуватимуть фахівців у закладах профтехосвіти до потреб ринку праці

Підготовка фахівців у закладах профтехосвіти проводитиметься на основі потреб ринку праці. Про йе йшлося під час онлайн зустрічі-наради Регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області (РР ПО)

Участь взяли перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Луніна, генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірина Шумік, керівництво та експерти Програми EU4Skills. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Обговорили загальні питання роботи Регіональної ради; аналіз ринку праці; регіональне замовлення, політика у сфері розвитку професійної підготовки; а також шляхи вдосконалення роботи РР ПО.

Під час онлайн-наради наголосили на необхідності активної участі роботодавців у роботі ради. А також взаємодії у форматі: заклади освіти – роботодавці – влада. Саме таке поєднання зусиль зможе визначити не формальне, а дієве регіональне замовлення на підготовку фахових кадрів.

Також йшлося про розширення складу Регіональної ради та включення до неї більшої кількості представників роботодавців. Важливим питанням залишилась необхідність проведення аналізу ринку праці та потреб роботодавців.

Дмитро Лунін зазначив, що ОДА забезпечить забезпечено визначення регіонального замовлення на підготовку фахових кадрів на основі реальних потреб роботодавців.

Програма EU4Skills зі свого боку допоможе роботі Регіональної ради та сприятиме розвитку професійно-технічної освіти області.

Фото ілюстративне

Система Orphus