Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині фахівці ДСНС нагадують громадянам правила безпечної поведінки у лісі

З метою запобігання виникнення пожеж на відкритій території та у лісових масивах рятувальники разом з працівниками поліції та лісгоспів проводять профілактичні бесіди з громадянами.

Так, за останні кілька днів були проведені рейди місцями масового відпочинку людей у містах Полтава, Кременчук, Лохвицького, Кременчуцького та Полтавського районів, повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області.

Під час рейдів фахівці Служби порятунку «101» проводили роз’яснювальну роботу як з дорослими, так і дітьми, нагадували людям про небезпеку розведення відкритого вогню та вручали тематичні пам’ятки з правилами безпечної поведінки у лісі.

Рятувальники наголошували, аби не допустити лісової пожежі треба перш за все вибрати безпечне місце для розведення багаття та ретельно обкопати його. Не слід кидати непогашені недопалки цигарок, а розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом. Збираючись додому, не забувати ретельно залити вогонь водою або закидати його піском.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує, що у разі виникнення пожежі необхідно зателефонувати за номером 101. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів гасити пожежу можна тільки низову збиваючи полум’я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою чи засипаючи ґрунтом. До полум’я заввишки 1,5 – 2 метри наближатися ні у якому разі не можна! Відійдіть на безпечну відстань і чекайте на рятувальників чи працівників лісового господарства.

Система Orphus