Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині Держпродспоживслужба перевірила 665 закладів громадського харчування: у 115 – зафіксували порушення

З початку запровадження адаптивного карантину, з 22 травня по 9 липня, провели перевірку 665 закладів громадського харчування, на 115 об’єктах  зафіксували порушення протиепідемічних  вимог.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Основні порушення: недотримання правил використання засобів індивідуального захисту, їх утилізації, порушення вимог щодо використання дезінфекційних засобів, антисептиків.

Зокрема, у кафе “Амічі”, що у Миргороді, фахівці Держпродспоживслужби зафіксували порушення дезінфекційного режиму, прибори й кондименти до напоїв не були в індивідуальному пакуванні, у працівників відсутні захисні окуляри, відсутні контейнери для збору засобів індивідуального захисту, порушувалися вимоги щодо оформлення меню. За виявлені порушення на керівника закладу складено протокол про адміністративне правопорушення.

При перевірці закладів громадського харчування у Решетилівському районі встановлено використання антисептиків невідомого походження, порушення режиму дезінфекції, ненадання документального підтвердження проведення температурного скринінгу працівників, тощо.

За результатами перевірок суб’єктам господарювання надано 115 приписів, пропозицій щодо усунення виявлених порушень. На 7 об’єктах спільно із представниками Головного управління Національної поліції складені адміністративні протоколи про правопорушення, які спрямовані до суду.

Про виявлені порушення у 85 випадках  повідомлені органи влади та місцевого самоврядування, у 69 випадках інформація доведена до органів Національної поліції.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus