Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 10 сімей отримають грошову компенсацію на придбання житла

У Полтавській ОДА провели засідання комісії з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації для отримання жилих приміщень  для деяких категорій осіб, а також членів їхніх сімей.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Заступник голови ОДА Катерина Рижеченко поінформувала, що в межах державних програм, спрямованих на забезпечення житлом окремих пільгових категорій громадян у 2015-2019 роках, області виділено 101,2 млн грн, за рахунок яких 146 сімей забезпечили житлом: 81 сім’ю учасників АТО з числа осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ груп, 44 сім’ї  загиблих учасників АТО/ООС, 3 сім’ї учасників АТО/ООС з числа переселенців, 18 сімей учасників бойових дій на території інших держав з числа осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи.

На розгляд обласної комісії надано матеріали для розподілу коштів субвенцій, передбачених Полтавській області для виплати компенсації на придбання житла. Грошову компенсаційну виплату  з державного бюджету отримають 10 сімей, з них:

– 8 осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи з числа учасників АТО/ООС  із Кременчука, Лубен, Кобеляк, Полтави на суму понад 10 млн грн;

– сім’я з Миргорода з числа учасників бойових дій на території інших держав із числа осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи на суму 678 тис. 360  гривень;

– сім’я з Горішніх Плавнів учасника АТО/ООС з числа внутрішньо переміщених осіб на суму  728 тис. 622 грн.

Фото: Полтавська ОДА

 

 

поширити новину: