Ви тут:
PROвсе Суспільство 

На основі роману і фільму “Позивний “Бандерас” хочуть створити комікс

На основі роману та його однойменної екранізації «Позивний “Бандерас” хочуть створити комікс.

Комікс розповідатиме, як восени 2014 року в зоні АТО група розвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний “Бандерас”) намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села Бандераса, повідомляє портал “Читомо”.

У команді: автори оригінальної книжки і фільму – Сергій Дзюба і Артемій Кірсанов, а також художник-ілюстратор, ветеран АТО Ніколай Ніколаєв та креативний керівник Валерія Борщевська.

“Ідея створити комікси за книгою “Позивний Бандерас” виникла на Всеукраїнському форумі військових письменників у Львові. Історія, як виявилось, дуже подобається дітям від десяти років. Тому цільовою аудиторією проэкту я вважаю дітей і підлітків, яким у доступній мальованій формі буде донесена художня правда про війну з Росією, що почалася у 2014 році”, – розповідає Валерія Борщевська.

Автори також зазначають, що проєкт був високо оцінений Українським культурним фондом, але через скорочення бюджетів так і не отримав фінансової підтримки, тому було вирішено зібрати потрібне фінансування через Спільнокошт. Наразі сторінка проєкту на краудфандинговій платформі недоступна.

За оновленнями щодо кампанії зі збору коштів можна стежити на офіційній сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що роман “Позивний “Бандерас” (Фабула) і однойменний фільм Сергія Дзюби і Артемія Кірсанова вийшли у 2018-му році. Бюджет фільму склав 39.3 млн гривень, а у прокаті йому вдалося зібрати 1.9 млн.

 

 

 

ФОТО: Укрінформ

поширити новину: