Ви тут:
Суспільство 

На Львівщині від ускладнень, викликаних коронавірусом, померла породілля

За життя дитини, яка народилася на 27-му тижні вагітності, борються неонатологи Львівської обласної клінічної лікарні.

Як повідомляє Еспресо, сьогодні, 20 липня, у Жовківській центральній районній лікарні від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, померла 28-річна породілля, яка проти ночі на суботу народила дитину. За життя маляти зараз борються лікарі неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні. Про це повідомив головний лікар Жовківської центральної районної лікарні Ігор Шевців.

Читайте також: на Полтавщині за добу виявили два випадки COVID-19

За його словами, жінка є мешканкою Яворівського району. До лікарні вагітну жінку госпіталізували з підтвердженим Covid-19. Уночі з п’ятниці на суботу вона через кесарів розтин народила дитину. Зараз за життя немовляти борються неонаталоги неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні.

“Жінці 28 років, вона з Яворівського району. У п ‘ятницю вночі вона на 27-му тижні вагітності народила дитину через кесарів розтин. Ми зробили все, що могли. Всі спеціалісти, яких тільки можна було залучити: починаючи від обласних і закінчуючи академіком Олександром Паєнком, були залучені. Але врятувати її не вдалося”, – зазначив Ігор Шевців.

Подробиць стану здоров’я, з яким жінку госпіталізували до лікарні, лікар не розголошує, до офіційного заключення паталогоанатомів.

Система Orphus