Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородський лісгосп перший на Полтавщині проходить сертифікацію деревної продукції

ДП “Миргородський лісгосп” перший в області проходить сертифікацію ланцюжка постачання напівфабрикатів та готової продукції за системою FSC, яке проводить ТОВ “Легалліс Україна”.

Про це повідомляють у пресслужбі Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Минулого року підприємство одним з перших в області пройшло сертифікацію відповідно до встановлених вимог Лісової наглядової Ради та отримало міжнародний сертифікат відповідності ведення лісового господарства FSC (Forest Stewardship Council). Наразі у лісгоспі проводять сертифікацію готової продукції, яку виготовляють на підприємстві.

У межах підприємства з власної FSC-сертифікованої сировини, тобто деревини в круглому вигляді від заготівлі, виготовляється і відвантажується продукція споживачам FSC- сертифікованої продукції. У лісгоспі призначені відповідальні особи за функціонування ланцюга постачання за схемою FSC. Для забезпечення виконання окремих вимог стандарту також призначено додатково групу відповідальних працівників”, – повідомили в Миргородському лісгоспі.

Сертифікація проводиться в двох пунктах переробки деревини Комишнянського та Гоголівського лісництв. 

Довідка: наявність сертифікату FSC засвідчує, що лісова продукція надходить з лісів, ведення господарства в яких здійснюється на принципах невиснажливого, постійного і неперервного лісокористування, з врахуванням питань охорони довкілля, збереження біорізноманіття, інтересів працівників лісу та місцевого населення.

Фото: Обласне управління лісового та мисливського господарства.

Система Orphus