Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Минулими вихідними поліція Полтавщини склала 5 протоколів на порушників карантину

Минулими вихідними мобільні групи у складі поліцейських та фахівців державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів перевірили стан дотримання карантинного режиму громадянами у закладах торгівлі, громадського харчування та нічних клубах.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

За результатами превентивних рейдів склали 5 адміністративних протоколів.

“Під час рейдів, що відбулися цими вихідними, порушення карантинних вимог зафіксували у Полтаві та Гадячі. Три постанови вручили працівникам торгівлі за відсутність захисних масок, дві – за порушення правил щодо кількості осіб, які перебувають в закладах торгівлі в умовах карантину”, – повідомив заступник начальника поліції Полтавщини Олексій Манжиєвський.

Від початку дії карантинних обмежень поліція області склала 495 протоколів за порушення карантину, 481 з них були скеровані на розгляд судів.

“Поліція Полтавщини радить! Готуйте засоби індивідуального захисту заздалегідь! Користуйтеся ними у громадському транспорті, в закладах торгівлі, харчування та в інших місцях скупчення людей. Завжди беріть із собою документи, що посвідчують особу. Виконуйте санітарні вимоги та тримайте безпечну дистанцію”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

поширити новину: