Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

МОН просить відстрочити призов в армію для абітурієнтів

Для того, щоб забезпечити можливість для осіб призовного віку стати студентами вишів, МОН звернулось із листом до Міноборони з проханням врегулювати питання надання випускникам відстрочки від весняного призову.

Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.

Через пандемію COVID-19 весняний призов до армії перенесено на травень-липень. Відповідне розпорядження Уряд прийняв ще 26 лютого. Громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.

“До МОН надходять численні звернення вступників до закладів вищої освіти (як на ступінь бакалавра, так і магістра) та їхніх батьків щодо отримання повісток від військкоматів. Дійсно, цього року початок вступної кампанії перенесено на серпень, а весняний призов продовжено до кінця липня”, – йдеться у повідомленні.

До речі, військкомати знаходяться у сфері управління Генерального штабу Збройних сил України, а рішення про призов приймається призовними комісіями, головами яких є заступники голів ОДА. Т.в.о. Міністра Сергій Шкарлет тримає це питання на контролі.

Фото: МОН

поширити новину: