Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Кременчука зустрівся з молодими активістами

7 липня міський голова Віталій Малецький провів традиційну зустріч із лідерами молодіжних організацій, органів учнівського та студентського самоврядування, активною молоддю міста. Цього року у зв’язку з карантинними заходами, пов’язаними з пандемією коронавірусної інфекції, даний захід проводиться відповідно до карантинних обмежень.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Керівник міста зазначив, що має за честь виступати перед таким прогресивним представництвом, яким по праву можна назвати молодь Кременчука. Він наголосив, що пріоритетом міської влади є молодь, яка своїми ідеями допомагає розвивати втілювати креативні та, водночас, корисні проєкти в різні сфери життєдіяльності. Наразі молодіжна політика нашого міста будується на тих засадах, початок яким було покладено при створенні Міського комітету молодіжних організацій та Молодіжного Парламенту Кременчука. Вже 20 років поспіль ці громадські молодіжні організації об’єднують навколо себе тисячі молодих кременчужан, які бажають позитивних змін, і разом впливають на розвиток міста вцілому, на покращення стану в різних сферах життєдіяльності, освіти, науки, спорту, позашкільного виховання, медицини, підприємництва тощо.

Віталій Малецький висловив слова вдячності молоді Кременчука за її активну громадську позицію, за волонтерську діяльність, за те, що роблять все можливе для того, аби Кременчук із кожним роком ставав ще кращим.

Цього дня активна молодь міста, працівники культури, освітяни, вихованці різноманітних гуртків та спортсмени отримали грамоти виконавчого комітету та управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області за особистий вагомий внесок у становлення, розбудову та процвітання міста, активну життєву позицію і громадську діяльність, розвиток волонтерського руху та молодіжної політики, успіхи в роботі та навчанні та з нагоди Дня молоді.

поширити новину: