Ви тут:
Відео Освіта Суспільство Україна 

Міносвіти розпочинає серію відеороз’яснень та інфографік для вступників

Напередодні початку основного етапу вступної кампанії МОН запускає серію відеороз’яснень з найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків.

Перший ролик – про вступні іспити та творчі конкурси. Він вже доступний на сайті МОН у розділі “Вступна кампанія 2020” та на офіційному YouTube-каналі Міністерства., повідомляє пресслужба МОН.

Не пізніше ніж 24 липня в усіх закладах вищої освіти має розпочатись реєстрація на вступні іспити та творчі конкурси. У ролику експерти МОН розповідають про те, хто, як і коли має складати вступні іспити чи брати участь у творчих конкурсах. 

Читайте також: Вступна кампанія цьогоріч розпочнеться 1 серпня

До прикладу, для вступників на бюджет творчі конкурси та вступні іспити проводитимуться в кілька потоків. Це зроблено для того, щоб вступники мали більше можливостей для вступу до різних вишів у разі збігу дат проведення цих випробувань.

Загалом вступні іспити та творчі конкурси відбуватимуться для вступників на місця державного замовлення з 1 до 12 серпня, на контракт – з 1 до 22 серпня. 

Читайте також: Вступна кампанія-2020: у МОН назвали основні дати

Відеороз’яснення також будуть супроводжуватись відповідними інфографіками, які просто та доступно ілюструватимуть основні етапи вступної кампанії. Вони будуть розміщуватись у розділі “Вступна кампанія 2020” на офіційному сайті МОН, поширюватись у соцмережах та через засоби масової інформації.

База відеороз’яснень та інфографік для вступників на бакалавра, молодшого бакалавра та на магістра буде поповнюватись новими матеріалами до 1 серпня – початку основного етапу вступної кампанії 2020.  

Нагадаємо, т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що цьогоріч вступна кампанія пройде максимально прозоро.

ФОТО: Вища освіта

Система Orphus