Ви тут:
Суспільство Україна 

Міністерство цифрової трансформації співпрацюватиме з Українською асоціацією футболу

20 липня Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співробітництво з громадською спілкою «Українська асоціація футболу». 

Сторони домовились співпрацювати у напрямках:

  • сприяння цифровізації реєстрації, організації та проведення змагань з футболу
  • сприяння застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон з використанням мобільного додатка «Порталу Дія»
  • сприяння організації та проведенню конференцій, візитів, зустрічей, семінарів, круглих столів, тренінгів, фестивалів, виставок тощо з питань співпраці.

Під час підписання меморандуму заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що цифрові технології відкривають безліч можливостей для спорту, в тому числі футболу.

«Наша мета — щоб цифрові технології використовувались частіше у футбольній сфері на різних рівнях. Ми можемо допомагати з навчанням цифрової грамотності співробітників завдяки Дія.Цифрова освіта і реалізовувати спільні проєкти для підприємців у рамках Дія.Бізнес», — наголосила Валерія Іонан.    

Перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко заявив, що є багато напрямів цифрової трансформації, які асоціація збирається реалізувати за консультативної підтримки Мінцифри.

«Від електронного паспорта вболівальника до електронного паспорта гравців. Також ми з вдячністю долучаємося до програми навчання цифрової грамотності, це особливо потрібно в регіонах України», — підкреслив Вадим Костюченко. 

Система Orphus