Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мешканців Пирятина заохочують створювати ОСББ

У Пирятинській міській ОТГ 15 липня відбулася робоча зустріч керівництва міської ради з головами ОСББ щодо участі їх об’єднань в Програмі по сприянню створенню ОСББ на 2020 рік та етапів її виконання.

У Пирятинській міськраді нагадали, що в місті затверджено Програму по сприянню створенню ОСББ на 2020 рік. Метою якої є заохочення та стимулювання мешканців Пирятина (власників квартир в багатоквартирних будинках) створювати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та здійснювати господарське ставлення до спільного майна, його збереження і покращення, удосконалення управління та збереження житлового фонду, його технічне переоснащення і заходи з енергозбереження житлово-комунальних послуг. Необхідність прийняття цієї Програми полягала у визначенні шляхів максимального сприяння міської влади створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирного будинку.

Також головам ОСББ було презентовано Програму підтримки енергомодернізації ОСББ Пирятинської міської ОТГ на 2020-2021 роки, яка передбачає підтримку ініціатив мешканців багатоквартирних будинків щодо підвищення рівня енергозбереження, шляхом впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення комплексних заходів з енергоефективності та термомодернізації та стимулювання ОСББ залучати на проведення відповідного комплексу заходів усі існуючі механізми фінансової підтримки, зокрема, брати участь у Програмі Фонду енергоефективності „Енергодім“.

Система Orphus