Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

 Ліцензію “Аркона Газ-Енергія” на розробку газового родовища на Полтавщині суд визнав недійсною

1 липня Окружний адміністративний суд Києва виніс рішення у справі щодо Свистунківсько-Червонолуцького газоносного родовища.

“Суд задовольнив позовні вимоги ПАТ «Укрнафта» в повному обсязі”, – інформує пресслужба “Укрнафти”:

скасовано протокольне рішення Державної служби геології та надр України від 22.11.16 р. про введення в дію протоколу ДКЗ, яким протиправно було об’єднано Свистунківске та Червонолуцьке родовища та допущено повторну оцінку ТОВ «Аркона Газ-Енергія» запасів Червонолуцького родовища після проведеного державного затвердження запасів на цьому родовищі ПАТ «Укрнафта» у 2010 році;

– скасовано наказ Держгеонадр №217 від 15.05.2017 року щодо надання ТОВ «Аркона Газ-Енергія» на 20 років спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у т.ч. ДПР з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка) Свистунківсько-Червонолуцького родовища;

визнано недійсним спеціальний дозвіл № 4830 від 18.05.2017 року, виданий ТОВ «Аркона Газ-Енергія» на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка) Свистунківсько-Червонолуцького родовища. 

Читайте також: Депутати Полтавської облради вперше за кілька років погодили отримання спецдозволу нафтогазовій компанії

“ПАТ «Укрнафта» оптимістично оцінює подальшу судову перспективу цієї справи, адже в ній поєднуються як приватний, так і публічний інтерес щодо відновлення порушених майнових прав Держави на отримання справедливої грошової компенсації за незаконно відчужений спеціальний дозвіл на користування надрами”, – заявили в пресслужбі “Укрнафти”.

 

 

Система Orphus