Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцький льотний коледж святкує 60-річний ювілей

Сьогодні, 1 липня, Кременчуцький льотний коледж Харківського університету внутрішніх справ святкує 60-річчя від дня заснування.

Святування проходить біля меморіального знаку «Слава вертольотчикам», який нещодавно силами меценатів і льотного коледжу було встановлено в парку культури та відпочинку «Придніпровський» на честь вертольотчиків – випускників Кременчуцького льотного коледжу, які самовіддано виконували та виконуватимуть свої службові обов’язки, на знак шани усім підкорювачам небесного простору, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Участь в  урочистостях, присвячених цій ювілейній даті, взяли заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, міський голова Віталій Малецький, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ України  полковник поліції Дмитро Швець, викладачі, курсанти, ветерани, випускники різних років навчального закладу та пересічні кременчужани.

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров наголосив, що коледж вперше випустив спеціалістів для авіаційної системи. А вже цього року навчальний заклад почне модернізацію парку льотної техніки і незабаром, окрім вертольотів, у з’являться безпілотники.

«Найближчим часом у нашій державі буде третій за потужністю вертолітний парк в Європі, а сьогодні, як ніколи, країна потребує висококласних пілотів, техніків, авіоніків та працівників сервісних служб авіації. Випускники коледжу нестимуть службу на сучасних вертольотах авіаційних підрозділів системи МВС. Переконаний, що коледж і надалі зростатиме як потужний центр підготовки фахівців для цивільної та державної авіації, забезпечуючи якість освіти європейського рівня», – додав заступник міністра, йдеться на Facebook-сторінці МВС.

Голова ОДА Олег Синєгубов зазначив, що віднедавна Кременчуцький льотний коледж став невід’ємною частиною Харківського національного університету внутрішніх справ України. Тепер у ньому  проходять підготовку курсанти, які в подальшому  нестимуть службу в органах правопорядку.

“Професія пілота – шляхетна, престижна і водночас небезпечна. Пілотами стають люди надзвичайно сильного характеру, сміливі та витривалі. І саме цей заклад готує справжніх фахівців своєї справи”, – написав Олег Синєгубов у своєму Telegram-каналі.

Читайте також: Полтавському університету виповнюється 106 років

У рамках заходу випускники Кременчуцького льотного коледжу отримали дипломи та пам’ятні знаки. Із 176 цьогорічних випускників 28 курсантів  виявили бажання служити в системі Міністерства внутрішніх справ України, з них 6 – у лавах Національної гвардії. Відзнаки різних рівнів також були вручені викладачам і  ветеранам Кременчуцького льотного коледжу.

Фото: Кременчуцька міськрада, МВС, Полтавська ОДА

поширити новину: