Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі комунальники закликають містян прибирати бур’яни біля своїх будинків та могил померлих родичів

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства, за період з початку періоду покосу у Кременчуці викошено близько понад 600 га бур`янів і карантинних рослин.

Щодня 4-5 бригад КП «Благоустрій Кременчука» викошують рослинність на 5-6 га закріплених за підприємством територій, у парках та скверах міста, розподільчих смугах міських доріг. Всього з початку покосу працівниками комунального підприємства викошено понад 420 га, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Роботи з покосу територій біля багатоквартирних житлових будинків проводять і управляючі компаній ТОВ «Житлорембудсервіс», ТОВ «Місто для людей» та «ЖЕП «Перспектива». З початку сезону активного росту рослин косарі управляючих компаній викосили близько 210 га прибудинкових територій.

Місця загального користування та незайняті території міських кладовищ викошують працівники КП «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг». З 1 червня по сьогоднішній день проведено покіс майже 10 га кладовищ. Їх території дуже великі, тому працівники СКРП звертаються до містян з проханням не забувати про необхідність наведення ладу біля місць поховання рідних, вирвати чи скосити зайву рослинність.

У серпні місяці наступає період цвітіння карантинно-небезпечної рослини – амброзії, надзвичайно шкідливої для здоров’я людини. У період її цвітіння від алергії страждає велика кількість населення.

Покоси територій, які проводяться комунальними підприємствами та управляючими компаніями, дозволяють не допускати масового цвітіння цієї карантинної рослини, про те, жителі приватного сектору не завжди вчасно косять амброзію біля своїх будинків та на прилеглій до них території.

Комунальники звертаються кременчужан з проханням вчасно скошувати цю небезпечну рослину біля своїх приватних будинків, на городах, а також біля могил померлих родичів.

поширити новину: