Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук – серед міст із найбільшою кількістю замовлень товарів з послугою OLX Доставка

З початку весни українці купили понад 1,73 тис. тонн товарів з послугою OLX Доставка. 7% усіх доставок відбувалося у межах міст. З Києва та Харкова у 1,5 рази частіше відправляють посилки, ніж отримують. Найвищий середній чек онлайн-купівлі у вінничан — 1 070 грн.

Купувати стане ще зручніше, адже послуга OLX Доставка ось-ось буде доступна в мобільній версії, повідомляють у компанії.

З середини березня по першу половину червня українські онлайн-покупці отримали 712 068 посилок з послугою OLX Доставка. У ваговому еквіваленті — понад 1,73 тис. тонн. При цьому не всі товари відправлялися “в далекий шлях”: 7% або 51,1 тис. з них, щоб потрапити до місця призначення, навіть не довелося покинути межі своїх міст.

Найбільше посилок очікувано виїхало з Києва. На столицю випало 20% (130,5 тис.) загальної кількості дистанційних доставок. На другому місці Харків — 55,6 тис., за ним Одеса — 36,1 тис. При цьому серед міст із найбільшою кількістю замовлень зустрічаються не лише обласні центри: так, Кременчук з 6,3 тис. купівель обігнав Ужгород і Кропивницький, а Маріуполь із 7,2 тис. — ще й Чернівці.

З великих міст частіше відправляють товари, ніж отримують. Найпомітніша ця тенденція у Києві та Харкові: вихідних посилок тут у 1,5 раза більше. Аналітики OLX також з’ясували, куди найчастіше надсилають купівлі з обласних центрів: серед топ-15 напрямків основними виявилися великі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг і Вінниця, а найменшим — Вишневе, куди зі столиці переслали майже 2 тис. посилок з середини березня по першу половину червня.

Якщо за кількістю відправлень майже у всіх категоріях товарів лідером є Київ, то за найвищим середнім чеком топ позиції займають інші міста. Так, побутову хімію та продукти харчування на найбільший середній чек українці замовляли з Маріуполя — 1 080 грн і 2 000 відповідно. З Ужгорода — приладдя для відпочинку та спорту (1 360 грн), ігри та приставки (2 980 грн), інструменти (1 770 грн) і мотозапчастини (1 370 грн). Продавці у Кропивницькому більше за всіх в Україні отримували за ноутбуки (4 620 грн), товари для будівництва та ремонту (1 200 грн) й автозапчастини (1 370 грн). Засоби для краси та здоров’я на найбільший середній чек доставляли зі Львова — 760 грн, а садовий інвентар і телевізори — з Луцька, 1 080 і 1 760 грн відповідно.

Вдалося також дізнатися середній кілометраж посилок з різних міст України. За даними OLX, на найбільші відстані “подорожували” товари з Ужгорода (647 км), Маріуполя (539 км) і Львова (532 км), а швидше за все доставлялися покупцям відправки з Черкас (296 км), Кропивницького (312 км) і Кременчука (315 км).

фото Freepik

Система Orphus