Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Кращий ЦНАП ОТГ”, піраміда-усипальниця як туристичний магніт і заводи: Олег Синєгубов відвідав Пирятинський та Хорольський райони

20 липня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов побував у двох районах області – Пирятинському та Хорольському.

На Пирятинщині він відвідав ЦНАП, де надають майже 200 адміністративних та муніципальних послуг. У 2018 році Центр отримав спеціальну відзнаку Полтавської ОДА “Кращий ЦНАП ОТГ”. 

Також у рамках візиту голова ОДА відвідав ТОВ “Пирятинський сирзавод”, освітній заклад Березоворудського фахового аграрного коледжу Полтавської державної аграрної академії та культурну спадщину піраміди-усипальниці Закревських.

Побував Олег Синєгубов і в Хоролі. Там він ознайомився з роботою ПрАТ “Хорольський механічний завод” та зустрівся з громадськістю.

“Пирятин відомий на всю Україну. Це місце зйомки культового фільму “Королева бензоколонки”, високоякісної молочної продукції й приклад успішної ОТГ. Тут один із найкращих ЦНАПів в області. Відмінна продукція, впізнаваний бренд, потужне виробництво – такі перші враження від побаченого на “Пирятинському сирзаводі”. І сьогодні торгова марка “Пирятин” є лідером в галузі виробництва сирів в Україні. Піраміда-усипальниця Закревських – унікальне історичне місце, яке має всі шанси стати провідним туристичним магнітом. За 90 км від Пирятина в Хоролі на повну працює “Хорольський механічний завод”. Це підприємство пройшло шлях від механічних майстерень з виготовлення запасних частин до сучасного машинобудівного підприємства. Було важливо зустрітися з керівництвом заводу для того, щоб бути в курсі проблем вітчизняного виробника й допомагати їх вирішувати”, – повідомив Олег Синєгубов.

Перейти до вмісту