Ви тут:
Культура Суспільство 

Конкурс “Коронація слова” оголосить переможців онлайн

Міжнародний літературний конкурс “Коронація слова” підбиває підсумки та оголошує переможців у номінації “Романи”. Церемонія відбудеться сьогодні, 1 липня, о 19.00.

Цього року через карантинні умови «Коронація слова» не змогла провести традиційну церемонію нагородження, яка до того ж мала бути святково-ювілейною – конкурсу виповнюється 20 років. Але до організаторів конкурсу зверталося чимало видавців, які хочуть видати книжки переможців у номінації «Романи» до львівського Форуму видавців, тож було прийнято рішення оголосити переможців саме у цій номінації онлайн на youtube-каналі «Коронації слова». А переможців в усіх інших номінаціях конкурс планує нагородити у рамках Форуму видавців у Львові.

Список переможців буде розміщено на сайті і на ФБ-сторінці “Коронації слова”.

Читайте також: Троє письменників з Полтави перемогли у конкурсі “Молода Коронація”

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», історія успіху якого вже 20 років, є найпрестижнішим українським конкурсом, який у царині романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей відкрив понад 1000 нових імен. Два роки тому “дитяча” номінація конкурсу “виросла” у самостійний конкурс “Молода КороНація”.

поширити новину: