Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Хоче, щоб до нього приїхали всі журналісти: Бутусов розповів про вимоги чоловіка, який захопив заручників у Луцьку

Журналіст Юрій Бутусов повідомив, що до нього телефонував чоловік, який захопив заручників у Луцьку. Він вимагає, щоб до нього приїхали журналісти.

Про це Юрій Бутусов написав на своїй сторінці у Facebook.

“Щойно мені дзвонив чоловік, який захопив автобус з людьми в Луцьку “Максим Поганий”. Каже, що має у своєму розпорядженні зброєю і вибухівкою. Люди в автобусі, з телефонів яких він здійснює дзвінки, сприймають його загрозу цілком серйозно. Він ставить завдання заручникам зв’язатися зі ЗМІ, люди через родичів знаходять контакти й дають йому слухавку. Він вимагає від журналістів поширення його вимог, які викладені у зверненні. Його вимоги опубліковані. Сказав, що хоче, щоб усі журналісти до нього приїхали. Я відповів, що готовий приїхати, якщо він в обмін на мене відпустить жінок і дітей, які знаходяться в автобусі. Він сказав, що підозрює, ніби я співробітник поліції, і кинув слухавку. Ось, пишу на своєму акаунті, я дійсно з вами говорив, Максим, готовий виїхати, в обмін на частину заручників”, – написав Бутусов.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” чоловік, який захопив заручників у Луцьку, лікувався у психіатричній лікарні.

Фото: Еспресо

Система Orphus