Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Керівники Полтавщини привітали з 30-річчям від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітали мешканців області з 30-річчям від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України.

Зокрема, Олександр  Біленький зазначив:

“Декларація стала вагомим чинником консолідації всього українського суспільства. Визначення державних кордонів, які не могли бути змінені без згоди народу, можливість самостійно вирішувати справи свого державного життя, і, нарешті, проголошення економічної самостійності – найбільш вагомі принципи, закладені в тексті документа”.

Олег Синєгубов у цей день побажав всім миру, віри, єдності, міцного здоров’я, щедрої долі, злагоди та добра.

“Події останніх років яскраво свідчать, що нашу незалежність необхідно боронити. Сьогодні ми знову зі зброєю у руках захищаємо наше право бути господарями на власній землі, творити сучасну вільну і суверенну європейську державу. Кращі сини й доньки України захищають державний суверенітет та територіальну цілісність від ворожих посягань. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє нашої держави”, – йдеться у зверненні голови ОДА.

Система Orphus