Ви тут:
здоров’я Медицина Суспільство 

Карантин допомагає сповільнити поширення коронавірусу, а не зупинити, – ВООЗ

Гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреісус зробив гучну заяву про те, що одне дотримання карантинних обмежень не врятує від епідемії коронавірусу.

Головним засобом боротьби є відстеження шляхів розповсюдження COVID-19. Заява опублікована пресслужбою ВООЗ, передає 24 канал.

За словами Гебреісусу, відстеження контактів є важливим для кожної країни та у будь-якій ситуації, адже це може запобігти перетворенню окремих кластерів на масштабне інфікування коронавірусною інфекцією.

“Одним з ключових інструментів є виявлення контактів. Жодна країна не може контролювати у себе епідемію, якщо вона не знає, де перебуває вірус… Звичайно, відстеження контактів – не єдиний інструмент, він має бути частиною всеосяжного пакета, але він — один з найважливіших”, – гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреісус.

Глава ВООЗ вважає, що карантинні заходи можуть допомогти сповільнити передачу вірусу, але самі по собі не здатні повністю зупинити його. Також є важливими і мобільні додатки, які допомагають відстежувати контакти заражених людей.

Система Orphus