Ви тут:
Суспільство Україна 

Кабмін затвердив порядок запровадження комендантської години

Уряд затвердив порядок заходів у разі запровадження комендантської години і встановлення спеціального режиму світломаскування в окремих місцевостях, де був введений воєнний стан

Про це повідомляє пресслужба Уряду.

Уряд ухвалив постанову щодо порядку здійснення заходів під час запровадження комендантської години.

Згідно з положенням, запровадження комендантської години і встановлення спеціального режиму світломаскування здійснюється лише за наявності реальної загрози життю і безпеці осіб, інтересам суспільства чи держави, а також для забезпечення громадського порядку.

Комендантська година і спецрежим світломаскування запроваджується наказом військового командування або військової адміністрації (у разі її створення). Цим наказом визначається комендант, визначається час комендантської години і спецрежиму, межі території їхнього введення, порядок руху транспорту, а також порядок функціонування та перебування комендатури. Контроль за дотриманням комендантської години і спецрежиму здійснює патруль, який підпорядковується коменданту.

Для забезпечення контролю за здійсненням заходів під час запровадження комендантської години створюється система пропускного режиму, і за рішенням коменданта особам видається пропуск. У разі реальної загрози життю і безпеці комендант має право тимчасово обмежити перебування, свободу пересування, в’їзд/виїзд на територію / з території, де введено комендантську годину.

Система Orphus