Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Кабмін ухвалив зміни до Програми медичних гарантій, які передбачають збільшення тарифу на оплату екстреної меддопомоги

19 червня Кабмін ухвалив зміни до Програми медичних гарантій, які, зокрема, передбачають збільшення з 1 липня тарифу на оплату екстреної медичної допомоги та за надання послуг з лікування інфарктів та інсультів.

“Технічно НСЗУ готова до перерахунку договорів і чекає юридичного підтвердження, щоб розпочати цей процес”, – йдеться у повідомленні Нацслужби здоров’я.

Процес перерахунку договору відбудеться автоматично, надавачам медичних посуг не потрібно додатково звертатися в НСЗУ з цього приводу. НСЗУ сформує додаткові угоди, підпише їх зі своєї сторони та відправить на підпис надавачам.

Читайте також: Big Data: МОЗ відкрило доступ до інформації про медичне забезпечення центрів екстреної медичної допомоги

Але для того, щоб почати перерахунок договорів, потрібне погодження змін до паспорту бюджетної програми Міністерством фінансів. У відповідності до цього паспорту НСЗУ зможе перерозподілити кошти. Щойно зміни внесуть, НСЗУ запустить процес. НСЗУ активно співпрацює з МОЗ щодо якнайшвидшого погодження з Мінфіном змін до паспорту бюджетної програми.

У процесі перерахунку враховуватиметься кількість наданих медичних послуг за квартал та необхідність коригування запланованованої кількості послуг.

Підвищені тарифи діятимуть на послуги, надані з 1 липня.

Договір про надання медичної допомоги при інсульті підписали 192 заклади, лікування інфаркту – 65, екстрену медичну допомогу за Програмою медичних гарантій надають 25 центрів ЕМД.

поширити новину: