Ви тут:
PROвсе Анонс Суспільство 

«Інтер» покаже телепрем’єру кримінальної драми «Подруги мимоволі»

У неділю, 5 липня, о 20:30 на «Інтері» – прем’єра німецької кримінальної драми «Подруги мимоволі». Це фільм про дружбу двох абсолютно несхожих дівчат, яких доля звела в дуже непростій ситуації.

Мати-одиначка Мел пограбувала ювелірний магазин, але не встигла вчасно покинути місце злочину і виявилася в оточенні поліції. Вирішивши, що втрачати їй нічого, жінка бере в заручниці дівчину по імені Френні. Пізніше головна героїня дізнається, що її заручниця – дуже неспокійна і досить вразлива особа, яка до того ж страждає панічними атаками. Однак, незважаючи на абсолютно протилежні характери, у дівчат виявляється багато спільного. І в якийсь момент Мел і Френні перестають розуміти, хто вони один для одного: вороги чи кращі подруги…

У головних ролях – Ханна Херцшпрунг і Кароліна Херфурт. Остання також виступила режисером фільму. Кароліна зізнається, що поєднувати ці два амплуа було для неї найскладнішим під час зйомок картини: «Швидко переключатися з керівництва знімальним процесом на акторську гру – для мене це серйозна проблема. Але у нас все вийшло. Я дуже пишаюся фільмом. І вважаю, що ця маленька перемога була б неможливою без Ханни Херцшпрунг. Визнаю, що без неї я б не витримала всіх цих випробувань».

filmz.ru

Актриси давно дружать і в реальному житті. І Херфурт не уявляла нікого іншого в ролі Мел, крім Ханни Херцшпрунг. Кароліна могла просто подзвонити подрузі і запросити її знятися у фільмі, але все ж режисер вирішила дотримати всі тонкощі і запропонувала Ханне спочатку пройти кастинг в акторському агентстві. «Ханна просто чудова актриса, – говорить Херфурт. – Найголовніше – вона дуже сильна в емоційних сценах. Дивлячись на її гру в «Подруги мимоволі», віриш, що її героїня заради своєї дочки готова на все».

Не пропустіть прем’єру кримінальної драми «Подруги мимоволі» – цієї неділі, 5 липня, о 20:30 на «Інтері».

Система Orphus