Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Індія передала Україні медикаменти для лікування пацієнтів з COVID-19

Україна, в якості гуманітарної допомоги, отримала від Республіки Індія партію антивірусних препаратів «OMVIR», які використовуються у лікуванні пацієнтів, хворих на коронавірус COVID-19.

Цих медикаментів вистачить на лікування близько 5 тис. пацієнтів, повідомляють у МОЗ.

«Україна дуже вдячна за гуманітарну допомогу у 50 тис. капсул препарату «OMVIR».  Цей засіб внесений у вітчизняний протокол лікування і наші лікарні, визнані опорними у боротьбі з COVID-19 дуже зацікавлені у тому, щоб його отримати. Цієї партії вистачить для того, щоб пролікувати близько 5 тис. пацієнтів», – підкреслив заступник Міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко. 

Посол Республіки Індія в Україні Партха Сатпатхі зауважив, що у разі потреби можуть бути додаткові поставки цього засобу.

«Питання охорони здоров’я – питання національної безпеки. Коли ми отримали запит від України, то вирішили допомогти. Якщо він (препарат, – ред.) стане вам у пригоді, то ми готові допомагати ще», – наголосив Партха Сатпатхі 

Препарат  «OMVIR» містить у собі 75 мг діючої речовини Oseltamivier Phosphate і включений в український протокол лікування від корона вірусної хвороби COVID-19.

Система Orphus